Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Regularity of minimizers for three elliptic problems: minimal cones, harmonic maps, and semilinear equations

Autor
Cabre, X.; Capella, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Pure and applied mathematics quarterly
Data de publicació
2007-07
Volum
3
Número
3
Pàgina inicial
801
Pàgina final
825
URL
http://www.intlpress.com/JPAMQ/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants