Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Regularity of radial minimizers of reaction equations involving the p-Laplacian

Autor
Cabre, X.; Capella, A.; Sanchón, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Calculus of variations and partial differential equations
Data de publicació
2009-04
Volum
34
Número
4
Pàgina inicial
475
Pàgina final
494
DOI
https://doi.org/10.1007/s00526-008-0192-3 Obrir en finestra nova
URL
http://www.springerlink.com/content/212261556161l711/fulltext.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants