Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Computation of derivatives of the rotation number for parametric families of circle diffeomorphisms

Autor
Luque, A.; Villanueva, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physica. D, Nonlinear phenomena
Data de publicació
2008-10
Volum
237
Número
20
Pàgina inicial
2599
Pàgina final
2615
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants