Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Bootstrapping repeated measures data in a nonlinear mixed-models context

Autor
Ocaña, J.; Halimi, E.; Ruiz de Villa, M.; Sanchez-Espigares, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Preprints Institut de Matemàtica
Data de publicació
2005-02
Volum
5
Número
1
Pàgina inicial
1
Pàgina final
30
URL
http://www.imub.ub.es/publications/preprints/pdf/prepri367.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
LIAM - Laboratori de Modelització i Anàlisi de la Informació

Participants