Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Periods for transversal maps via Lefschetz numbers for periodic points

Autor
Guillamon, A.; Jarque Ribera, X.; Llibre, J.; Ortega, J.; Torregrosa, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Transactions of the American Mathematical Society
Data de publicació
1995-12
Volum
347
Número
12
Pàgina inicial
4779
Pàgina final
4806
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics

Participants

  • Guillamon Grabolosa, Antoni  (autor)
  • Jarque Ribera, Xavier  (autor)
  • Llibre Saló, Jaume  (autor)
  • Ortega Cerda, Joaquin  (autor)
  • Torregrosa Arús, Joan  (autor)