Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the Brauer class of modular endomorphism algebras

Autor
Ghate, E.; Gonzalez-Jimenez, E.; Quer-Bosor, J.; Quer, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International mathematics research notices
Data de publicació
2005-03
Volum
12
Número
12
Pàgina inicial
701
Pàgina final
723
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants

  • Ghate, E  (autor)
  • Gonzalez Jimenez, Enrique  (autor)
  • Quer-Bosor, J  (autor)
  • Quer Bosor, Jordi  (autor)