Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An effective gravity model and singularity avoidance in quantum FRW cosmologies

Autor
Haro, J.; Elizalde, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of physics A. Mathematical and theoretical
Data de publicació
2009-05
Volum
42
Número
20
Pàgina inicial
1
Pàgina final
15
DOI
https://doi.org/10.1088/1751-8113/42/20/202002 Obrir en finestra nova
URL
http://www.iop.org/EJ/toc/1751-8121/42/20 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants