Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Quasi-periodic transitions in forced Taylor-Couette flow

Autor
Sinha, M.; Weisberg, A.; Lopez, J.; Smits, A.J.; Marques, F.; Esteve, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Bulletin of the American Physical Society
Data de publicació
1998-11
Volum
43
Número
1
Pàgina inicial
2031
Pàgina final
2031
Grup de recerca
DF - Dinàmica de Fluids: formació d'estructures i aplicacions geofísiques

Participants

  • Sinha, M  (autor)
  • Weisberg, A  (autor)
  • Lopez Alonso, Jose Manuel  (autor)
  • Smits, A.J.  (autor)
  • Marques Truyol, Francisco  (autor)
  • Esteve, J  (autor)