Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Bifurcations in systems with Z2 spatio-temporal and O(2) spatial symmetry

Autor
Marques, F.; Lopez, J.M.; Blackburn, H.M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physica. D, Nonlinear phenomena
Data de publicació
2004-02
Volum
189
Número
3-4
Pàgina inicial
247
Pàgina final
276
DOI
https://doi.org/10.1016/j.physd.2003.09.041 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DF - Dinàmica de Fluids: formació d'estructures i aplicacions geofísiques

Participants