Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Three-dimensional modes in a periodically driven elongated cavity

Autor
Leung, J.; Marques, F.; Hirsa, A.; Blackburn, H.; Lopez, J.M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physical review E: statistical, nonlinear, and soft matter physics
Data de publicació
2005-05
Volum
71
Pàgina inicial
26305
Pàgina final
1-7
Grup de recerca
DF - Dinàmica de Fluids: formació d'estructures i aplicacions geofísiques

Participants

  • Leung, Jonathan  (autor)
  • Marques Truyol, Francisco  (autor)
  • Hirsa, Amir  (autor)
  • Blackburn, Hugh  (autor)
  • López Moscat, Juan Manuel  (autor)