Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mode competition in modulated Taylor-Couette flow

Autor
Avila, M.; Belisle, M.; Lopez, J.M.; Marques, F.; Saric, W.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of fluid mechanics
Data de publicació
2008-04
Volum
601
Número
1
Pàgina inicial
381
Pàgina final
406
Grup de recerca
DF - Dinàmica No Lineal de Fluids

Participants

  • Avila Cañellas, Marc  (autor)
  • Belisle, M J  (autor)
  • López Moscat, Juan Manuel  (autor)
  • Marques Truyol, Francisco  (autor)
  • Saric, W S  (autor)