Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the Chebyshev property for a new family of functions

Autor
Lazaro, J. Tomás; Gasull, A.; Torregrosa, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of mathematical analysis and applications
Data de publicació
2012-03
Volum
387
Número
2
Pàgina inicial
631
Pàgina final
644
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jmaa.2011.09.019 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/13837 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Chebyshev system, Derivation-division algorithm, Number of zeroes of real functions
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants

Arxius