Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the computational efficiency index and some iterative methods for solving systems of nonlinear equations

Autor
Grau, M.; Grau, A.; Noguera, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of computational and applied mathematics
Data de publicació
2011-10-15
Volum
236
Número
6
Pàgina inicial
1259
Pàgina final
1266
DOI
https://doi.org/10.1016/j.cam.2011.08.008 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1242109~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants