Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On singular Poisson Sternberg spaces

Autor
Perlmutter, M.; Rodriguez, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of symplectic geometry
Data de publicació
2009-05-01
Volum
7
Número
2
Pàgina inicial
15
Pàgina final
49
Projecte finançador
HAMACSIS (Hamiltonian Actions and Their Singularities)
Grup de recerca
DGDSA - Geometria Diferencial, Sistemes Dinàmics i Aplicacions

Participants

  • Perlmutter, Matthew  (autor)
  • Rodríguez Olmos, Miguel Andrés  (autor)