Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Solving non-differentiable equations by a new one-point iterative method with memory

Autor
Ezquerro, J.A.; Grau, M.; Hernández, M.A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of complexity
Data de publicació
2012-02-01
Volum
28
Número
1
Pàgina inicial
48
Pàgina final
58
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jco.2011.06.002 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants

  • Ezquerro, José Antonio  (autor)
  • Grau Sanchez, Miguel  (autor)
  • Hernández Verón, Miguel Ángel  (autor)