Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mean-payoff games and propositional proofs

Autor
Atserias, A.; Maneva, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Information and computation
Data de publicació
2011
Volum
209
Número
4
Pàgina inicial
664
Pàgina final
691
DOI
https://doi.org/10.1016/j.ic.2011.01.003 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0890540111000150 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Automatizability, Feasible interpolation, Frege proof system, Mean-payoff games, Proof complexity, Resolution
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants