Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Hyperbolic periodic orbits from the bifurcation of a four-dimensional non-linear center

Autor
Ferragut, A.; Llibre, J.; Teixeira, M.A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of bifurcation and chaos
Data de publicació
2007
Volum
17
Número
6
Pàgina inicial
2159
Pàgina final
2167
DOI
https://doi.org/10.1142/S0218127407018294 Obrir en finestra nova
URL
http://www.worldscinet.com/ijbc/17/1706/S0218127407018294.html Obrir en finestra nova

Participants

  • Ferragut Amengual, Antoni Manel  (autor)
  • Llibre Saló, Jaume  (autor)
  • Teixeira, Marco António  (autor)