Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the remarkable values of the rational first integrals of polynomial vector fields

Autor
Ferragut, A.; Llibre, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of differential equations
Data de publicació
2007
Volum
241
Número
2
Pàgina inicial
399
Pàgina final
417
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jde.2007.05.002 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0022039607001507 Obrir en finestra nova

Participants

  • Ferragut Amengual, Antoni Manel  (autor)
  • Llibre Saló, Jaume  (autor)