Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The M-matrix inverse problem for singular and symmetric Jacobi matrices

Autor
Bendito, E.; Carmona, A.; Encinas, A.; Mitjana, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear algebra and its applications
Data de publicació
2012-03-01
Volum
436
Número
5
Pàgina inicial
1090
Pàgina final
1098
DOI
https://doi.org/10.1016/j.laa.2011.06.044 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0024379511004940 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MAPTHE - Anàlisi matricial i Teoria Discreta del Potencial
VARIDIS - Varietats Riemannianes Discretes i Teoria del Potencial