Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An optimally convergent discontinuous Galerkin-based extended finite element method for fracture mechanics

Autor
Shen, Y.; Lew, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal for numerical methods in engineering
Data de publicació
2010
Volum
82
Número
6
Pàgina inicial
716
Pàgina final
755
DOI
https://doi.org/10.1002/nme.2781 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1208220~S1*cat Obrir en finestra nova

Participants

  • Shen, Yongxing  (autor)
  • Lew, Adrian J.  (autor)