Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Redundancy, deduction schemes, and minimum-size bases for association rules

Autor
Balcazar, J. L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Logical methods in computer science
Data de publicació
2010-06-27
Volum
6
Número
2:3
DOI
https://doi.org/10.2168/LMCS-6(2:4)2010 Obrir en finestra nova
URL
http://www.lmcs-online.org/ojs/viewarticle.php?id=492 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants