Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Maclachlan, C.; Rosenberger, G. Commensurability classes of arithmetic Fuchsian surface groups of genus 2. Math. Proc. Cambridge Philos. Soc. 148 (2010), no. 1, 117–133"

Autor
Alsina, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2011-07
Número
MR2575378
URL
http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2575378.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants