Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Finiteness of endomorphism algebras of CM modular abelian varieties

Autor
Gonzalez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Revista matemática iberoamericana
Data de publicació
2011
Volum
27
Número
3
Pàgina inicial
733
Pàgina final
750
DOI
https://doi.org/10.4171/RMI/651 Obrir en finestra nova
URL
http://projecteuclid.org/DPubS?service=UI&version=1.0&verb=Display&handle=euclid.rmi/1312906776 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Complex Multiplication, Modular Abelian Varieties
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants