Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Independence and k-domination in graphs

Autor
Hansberg, A.; Meierling, D.; Volkmann, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of computer mathematics
Data de publicació
2011
Volum
5
Número
88
Pàgina inicial
905
Pàgina final
915
DOI
https://doi.org/10.1080/00207160.2010.482664 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1333255~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Hansberg Pastor, Adriana  (autor)
  • Meierling, Dirk  (autor)
  • Volkmann, Lutz  (autor)