Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

K-domination and k-independence in graphs: a survey

Autor
Chellali, M.; Favaron, O.; Hansberg, A.; Volkmann, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Graphs and combinatorics
Data de publicació
2012
Volum
1
Número
28
Pàgina inicial
1
Pàgina final
55
DOI
https://doi.org/10.1007/s00373-011-1040-3 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1247747~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Chellali, Mustapha  (autor)
  • Favaron, Odile  (autor)
  • Hansberg Pastor, Adriana  (autor)
  • Volkmann, Lutz  (autor)