Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the geodetic and geodetic domination numbers of a graph

Autor
Hansberg, A.; Volkmann, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2010
Volum
310
Número
15-16
Pàgina inicial
2140
Pàgina final
2146
DOI
https://doi.org/10.1016/j.disc.2010.04.013 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1242135~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Hansberg Pastor, Adriana  (autor)
  • Volkmann, Lutz  (autor)