Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Farey graphs as models for complex networks

Autor
Zhang, Z.; Comellas, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Theoretical computer science
Data de publicació
2011-03-04
Volum
412
Número
8-10
Pàgina inicial
865
Pàgina final
875
DOI
https://doi.org/10.1016/j.tcs.2010.11.036 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0304397510006742 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants