Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Characterization of block graphs with equal 2-domination number and domination number plus one

Autor
Hansberg, A.; Volkmann, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discussiones mathematicae. Graph theory
Data de publicació
2007
Volum
27
Número
1
Pàgina inicial
93
Pàgina final
103
URL
http://www.discuss.wmie.uz.zgora.pl/gt/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Hansberg Pastor, Adriana  (autor)
  • Volkmann, Lutz  (autor)