Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On k-domination and minimum degree in graphs

Autor
Favaron, O.; Hansberg, A.; Volkmann, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of graph theory
Data de publicació
2008
Volum
57
Número
1
Pàgina inicial
33
Pàgina final
40
DOI
https://doi.org/10.1002/jgt.20279 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1219840~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Favaron, Odile  (autor)
  • Hansberg Pastor, Adriana  (autor)
  • Volkmann, Lutz  (autor)