Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A characterization of even order trees with domination number half their order minus one

Autor
Hansberg, A.; Volkmann, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
The australasian journal of combinatorics
Data de publicació
2009
Volum
44
Pàgina inicial
247
Pàgina final
254
URL
http://ajc.maths.uq.edu.au/?page=get_volumes&volume=44 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Hansberg Pastor, Adriana  (autor)
  • Volkmann, Lutz  (autor)