Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The robustness of stability under link and node failures

Autor
Alvarez, C.; Blesa, M.; Serna, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Theoretical computer science
Data de publicació
2011-11-12
Volum
412
Número
50
Pàgina inicial
6855
Pàgina final
6878
DOI
https://doi.org/10.1016/j.tcs.2011.08.038 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0304397511007493 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Stability, Adversarial Queueing Theory, Packet-switched Networks
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals