Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Problem 3645: a constrained cyclic inequality

Autor
Diaz-Barrero, J.L.; Egozcue, J. J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Crux mathematicorum with mathematical mayhem
Data de publicació
2012-01
Volum
37
Número
4
Pàgina inicial
235
Pàgina final
235
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1215533~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis
NRG - Riscos Naturals i Geoestadística

Participants