Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On endomorphisms of torsion-free hyperbolic groups

Autor
Bogopolski, O.; Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of algebra and computation
Data de publicació
2011-02-10
Volum
21
Número
8
Pàgina inicial
1415
Pàgina final
1446
DOI
https://doi.org/10.1142/S0218196711006601 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/15070 Obrir en finestra nova
Citació
Bogopolski, O.; Ventura, E. On endomorphisms of torsion-free hyperbolic groups. "International journal of algebra and computation", 10 Febrer 2011, vol. 21, núm. 8, p. 1415-1446.
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

Arxius