Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Tan, Y-J. On nilpotency of matrices over antirings. Linear Algebra Appl. 433 (2010), no. 8-10, 1541–1554"

Autor
Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2011-04-01
Número
MR2718219 (2011i:15006)
Pàgina inicial
1
Pàgina final
3
URL
http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2718219.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants