Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Hwang, S-G. A generalized Cayley-Hamilton theorem for polynomials with matrix coefficients. Linear Algebra Appl. 434 (2011), no. 2, 475–479"

Autor
Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2011-04-01
Número
MR2741233
Pàgina inicial
1
Pàgina final
2
URL
http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2741233.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants