Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Popov, A.I.; Radjavi, H.; Williamson, P. Nonnegative matrix semigroups with finite diagonals. Linear Algebra Appl. 434 (2011), no. 6, 1409–1424"

Autor
Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2011-04-01
Número
MR2775756
Pàgina inicial
1
Pàgina final
2
URL
http://www.ams.org/mathscinet/pdf/2775756.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants