Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematical and numerical models for coupling surface and groudwater flows

Autor
Discacciati, M.; Miglio, E.; Quarteroni, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied numerical mathematics
Data de publicació
2002
Volum
43
Número
1-2
Pàgina inicial
57
Pàgina final
74
DOI
https://doi.org/10.1016/S0168-9274(02)00125-3 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1213673~S1*cat Obrir en finestra nova

Participants

  • Discacciati, Marco  (autor)
  • Miglio, Edie  (autor)
  • Quarteroni, Alfio  (autor)