Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Erratum to ‘‘An adaptive controller for nonlinear teleoperators"

Autor
Nuño, E.; Ortega, R.; Basañez, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Automatica
Data de publicació
2011-05-01
Volum
47
Número
5
Pàgina inicial
1093
Pàgina final
1094
DOI
https://doi.org/10.1016/j.automatica.2011.01.044 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/15436 Obrir en finestra nova
Citació
Nuño, E.; Ortega, R.; Basañez, L. Erratum to ‘‘An adaptive controller for nonlinear teleoperators". "Automatica", 01 Maig 2011, vol. 47, núm. 5, p. 1093-1094.
Grup de recerca
SIR - Service and Industrial Robotics

Participants