Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the geometry of reduced cotangent bundles at zero momentum

Autor
Perlmutter, M.; Rodriguez, M.; M.E. Sousa Dias
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of geometry and physics
Data de publicació
2007-02-08
Volum
57
Número
2
Pàgina inicial
571
Pàgina final
596
DOI
https://doi.org/10.1016/j.geomphys.2006.05.003 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
MECHANICS AND SYMMETRY IN EUROPE
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0393044006000593 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DGDSA - Geometria Diferencial, Sistemes Dinàmics i Aplicacions

Participants

  • Perlmutter, Matthew  (autor)
  • Rodríguez Olmos, Miguel Andrés  (autor)
  • Sousa Dias, Maria Esmeralda  (autor)