Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Stability of relative equilibria with singular momentum values in simple mechanical systems

Autor
Rodriguez, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinearity
Data de publicació
2006-02-24
Volum
19
Número
4
Pàgina inicial
853
Pàgina final
877
DOI
https://doi.org/10.1088/0951-7715/19/4/005 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
MECHANICS AND SYMMETRY IN EUROPE
URL
http://iopscience.iop.org/0951-7715/19/4/005/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DGDSA - Geometria Diferencial, Sistemes Dinàmics i Aplicacions

Participants

  • Rodríguez Olmos, Miguel Andrés  (autor)