Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A sufficient condition for kernel perfectness of a digraph in terms of semikernels modulo F

Autor
Balbuena, C.; Galeana-Sánchez, H.; Guevara, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Acta mathematica sinica, english series
Data de publicació
2012-02
Volum
28
Número
2
Pàgina inicial
349
Pàgina final
356
DOI
https://doi.org/10.1007/s10114-012-9754-6 Obrir en finestra nova
URL
http://www.springerlink.com/content/r785m520860k7w24/ Obrir en finestra nova
Paraules clau
Digraphs, Kernel, Kernel-perfect, Semikernel
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants