Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Software for computing the Gröbner cover of a parametric ideal

Autor
Montes, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
ACM Communications in Computer Algebra
Data de publicació
2011-09
Volum
45
Número
3-4
Pàgina inicial
180
Pàgina final
182
DOI
https://doi.org/10.1145/2110170.2110178 Obrir en finestra nova
URL
http://dl.acm.org/citation.cfm?id=2110178 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants