Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Unified formalism for higher order non-autonomous dynamical systems

Autor
P.D. Prieto-Martínez; Roman-Roy, N.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of mathematical physics
Data de publicació
2012-03-19
Volum
538
Número
3
Pàgina inicial
1
Pàgina final
43
DOI
https://doi.org/10.1063/1.3692326 Obrir en finestra nova
URL
http://arxiv.org/pdf/1111.6020v2.pdf Obrir en finestra nova
Paraules clau
Higher-order non-autonomous systems, Lagrangian and Hamiltonian formalisms, Symplectic and presymplectic manifolds.
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants