Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the number of isogeny classes of pairing-friendly elliptic curves and statistics of mnt curves

Autor
Jimenez, J.; Luca, F.; Shparlinski, I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematics of computation
Data de publicació
2012
Volum
81
Número
278
Pàgina inicial
1093
Pàgina final
1110
DOI
https://doi.org/10.1090/S0025-5718-2011-02543-3 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Elliptic curves, Embedding degree, MNT curves, Pairing based cryptography
Grup de recerca
MAK - Matemàtica Aplicada a la Criptografia

Participants