Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Asymptotic Improvements to the Lower Bound of Certain Bipartite Turan Numbers

Autor
Ball, S.; Pepe, V.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Combinatorics probability and computing
Data de publicació
2012-05
Volum
21
Número
3
Pàgina inicial
323
Pàgina final
329
DOI
https://doi.org/10.1017/S0963548311000423 Obrir en finestra nova
Paraules clau
GRAPHS
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants