Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On new computational local orders of convergence

Autor
Grau, M.; Noguera, M.; Grau, A.; Herrero, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied mathematics letters
Data de publicació
2012-12-01
Volum
25
Número
12
Pàgina inicial
2023
Pàgina final
2030
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aml.2012.04.012 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1213670~S1*cat Obrir en finestra nova
Paraules clau
Iterative methods, Nonlinear equations, Order of convergence
Grup de recerca
CAP - Grup de Computació d'Altes Prestacions
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants