Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Hypergraph coloring complexes

Autor
Breuer, F.; Dall, A.; Kubitzke, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2012-08-28
Volum
312
Número
16
Pàgina inicial
2407
Pàgina final
2420
DOI
https://doi.org/10.1016/j.disc.2012.04.027 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Chromatic polynomial, Cohen-Macaulay, Coloring complex, Ehrhart theory, Keywords: Hypergraph, Wedge lemma
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants

  • Breuer, Felix  (autor)
  • Dall, Aaron Matthew  (autor)
  • Kubitzke, Martina  (autor)