Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Stable Ulrich Bundles

Autor
Casanellas, M.; Hartshorne, R.; Geiss, F.; Schreyer, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of mathematics
Data de publicació
2012-08
Volum
23
Número
8
Pàgina inicial
1
Pàgina final
53
DOI
https://doi.org/10.1142/S0129167X12500838 Obrir en finestra nova
URL
http://arxiv.org/pdf/1102.0878v3.pdf Obrir en finestra nova
Paraules clau
ACM sheaves, Stable vector bundles, Ulrich bundles, moduli space
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants

  • Casanellas Rius, Marta  (autor)
  • Hartshorne, Robin  (autor)
  • Geiss, Florian  (autor)
  • Schreyer, Frank-Olaf  (autor)