Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Inverse additive problems for Minkowski sumsets I

Autor
Freiman, G.; Grynkiewicz, D.; Serra, O.; Stanchescu, Y.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Collectanea mathematica
Data de publicació
2012-09
Volum
63
Número
3
Pàgina inicial
261
Pàgina final
286
DOI
https://doi.org/10.1007/s13348-012-0060-5 Obrir en finestra nova
Paraules clau
INEQUALITY, SETS
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Freiman, Gregory A.  (autor)
  • Grynkiewicz, David  (autor)
  • Serra Albo, Oriol  (autor)
  • Stanchescu, Y.V.  (autor)