Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Linear threshold multisecret sharing schemes

Autor
Farras, O.; Gracia, I.; Martin, S.; Padro, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Information processing letters
Data de publicació
2012-09-30
Volum
112
Número
17-18
Pàgina inicial
667
Pàgina final
673
DOI
https://doi.org/10.1016/j.ipl.2012.05.008 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
Criptografía de clave pública y protocolos criptográficos distribuidos. TSI 2006-02731
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0020019012001378 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Cryptography, Information-theoretic security, Multisecret sharing schemes, Threshold access structures
Grup de recerca
MAK - Matemàtica Aplicada a la Criptografia

Participants